Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ParteneriParteneri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Posteaza un subiect nou   Acest subiect este blocat, nu se pot edita mesaje sau crea raspunsuri


KaMMer
KaMMer



Comentariu lasat de:KaMMer

Salut. De curand am auzit tot mai multi prieteni ( virtuali , daca pot sa le zic asa.. ) , in counter-strike , ca mouse-ul x7 este foarte bun pentru gameri. M-am interesat , am gasit poze , dar pretul nicaieri. Cat credeti ca ajunge asa un mouse? Astept un raspuns











[x]sTyL[e]
[x]sTyL[e]



Comentariu lasat de:[x]sTyL[e]

Salut. Am auzit si eu de acest mouse , mi s-a parut foarte interesant. Pretul unui mouse , se incadreaza intre 60 lei , pana in 1 mil. Acum depinde de ce model doresti. Mai multe detalii : AICI
O zi placuta!











KaMMer
KaMMer



Comentariu lasat de:KaMMer

Hmm , nu costa foarte mult. Cred o sa imi cumpar cat de curand posibil. Multumesc pentru informatii , o zi placuta si tie.











Continut sponsorizat



Comentariu lasat de:Continut sponsorizat




















creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente